Nasze zabiegi

Tworzymy spersonalizowane terapie dla Twojej skóry twarzy i ciała

Specjalizujemy się w kompleksowej pielęgnacji skóry. Badamy potrzeby skóry, słuchamy Twoich oczekiwań.

Poznaj nasze technologie.

Stymulatory tkankowe

Naturalna stymulacja komórek skóry, dzięki której uzyskasz subtelny efekt ujędrnienia i zagęszczenia skóry bez dużej ingerencji w ciało!

Więcej o zabiegu

Mezoterapia igłowa

Czy wiesz, że w Twojej skórze zachodzi wiele procesów, które warunkują zdrowy i promienny wygląd skóry? Mezoterapia dostarcza niezbędnych składników aktywnych w głąb skóry, aby była ona odpowiednio nawilżona, a synteza kolagenu zachodziła szybko i prawidłowo!

Więcej o zabiegu

Peelingi chemiczne PCA skin

Amerykańska marka PCA skin jest liderem w zakresie peelingów chemicznych oraz zabiegów terapeutycznych już od 30 lat! Trądzik, zaskórniki, zaburzona bariera naskórkowa, brak blasku, te i wiele innych problemów skórnych rozwiążemy dzięki terapiom zabiegowym!

Więcej o zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa SkinPen

Pracujemy tylko na certyfikowanych urządzeniach. Skin Pen posiada certyfikat FDA gwarantujący bezpieczeństwo i skuteczność. Ponad 90 badań klinicznych potwierdza skuteczność w redukcji zmarszczek, zagęszczeniu skóry, redukcji blizn, przebarwień, rozstępów oraz redukcji rozszerzonych porów!

Więcej o zabiegu

Depilacja laserowa Light Sheer

Masz dość maszynek do golenia i wrastających włosków? Depilacja laserowa to jedyna metoda na gładką i miękką skórę! Laser diodowy Light Sheer to lider na świecie w skutecznej redukcji niechcianego owłosienia!

Więcej o zabiegu

Zabieg z kwasem bursztynowym

Połączenie kwasu hialuronowego z kwasem bursztynowym to innowacja w kosmetologii, określana jako redermalizacja! Podany preparat oddziałuje na metabolizm komórek sprawiając, że są lepiej dotlenione, a skóra zyskuje nowy blask! Zabieg dedykowany skórą młodym, jak i dojrzałym!

Więcej o zabiegu

Zabiegi pielęgnacyjne ProXN

Czy wiesz, co to jest ksantohumol? To silna substancja antyoksydacyjna, 30x silniejsza od witaminy C! Antyoksydacja jest niezwykle ważna dla profilaktyki skóry i ochronie skóry! Zabieg działa silnie odżywczo, rozświetlająco, a jeśli przyjmujesz doustnie retinoidy to ten zabieg jest dla Ciebie stworzony!

Więcej o zabiegu

Karboksyterapia

Maksymalne dotlenienie skóry za pomocą podania medycznego, oczyszczonego dwutlenku węgla. Zabieg wywołuje wiele mechanizmów w skórze ale najważniejsze to poprawa krążenia, drenażu, redukcji cellulitu i obrzęków pod oczami!

Więcej o zabiegu

Lipoliza iniekcyjna

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg jest skuteczny w miejscach trudnych do wyćwiczenia.

Więcej o zabiegu

Profhilo

Produkt o najwyższej zawartości kwasu hialuronowego. Pozwala na subtelną poprawę konturów twarzy i owalu.

Więcej o zabiegu

Konsultacja kosmetologiczna

Nie wiesz dokońca, który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Bez obaw, MY się tym zajmiemy! Sprawdź, jak wygląda u nas pierwsza wizyta!

Szczegóły

Twoja skóra jest największym z narządów, a jej kondycja decyduje nie tylko o dobrostanie całego organizmu, ale i o Twoim samopoczuciu. Niełatwo jednak prawidłowo troszczyć się o nią jedynie za pomocą domowych specyfików, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Są one indywidualnie dopasowywane do stanu Twojej cery, jej potrzeb i preferencji.

W Magali Skin traktujemy skórę holistycznie. Wygląd Twojego ciała jest wypadkową wielu różnych czynników, takich jak dieta czy styl życia. Ogromną wagę przykładamy więc do szczegółowego wywiadu, który umożliwia dopasowanie indywidualnych parametrów zabiegowych. Bierzemy pod uwagę także choroby przewlekłe takie jak cukrzyca czy dermatozy. W naszym gabinecie kosmetycznym dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny. Kliknij w nazwę interesującej Cię metody, by przeczytać więcej na jej temat.

Zabiegi wykonywane w obrębie twarzy i dekoltu

Przygotowaliśmy szeroki wachlarz propozycji dla skóry w każdym wieku i z każdymi problemami. Zabiegi na twarz dostępne w Magali Skin podzieliliśmy ze względu na typ i podtyp cery, aby Klient łatwiej mógł odnaleźć interesującą go procedurę. Mamy więc propozycję zarówno dla cery suchej, nadwrażliwej czy naczyniowej, jak również trądzikowej i przetłuszczającej się. Ostateczną decyzję co do rodzaju terapii, jej długości i pozostałych parametrów, podejmujemy po zapoznaniu się ze stanem skóry na Twojej twarzy i Twoimi oczekiwaniami.

Zabiegi na ciało

W gabinecie kosmetycznym Magali Skin czekają na Ciebie urządzenia służące do różnego typu terapii kosmetycznych. Możemy pomóc Ci zniwelować problemy wrastających włosków, cellulitu czy przesuszonej skóry. Oferowane przez nas zabiegi na ciało zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Podstawą naszej pracy jest dokładne zapoznanie się ze stanem Twojego zdrowia.

Zapraszamy do Magali Skin

Na oferowane przez nas zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało zapraszamy do dogodnie położonego gabinetu w Katowicach. Istnieje możliwość wykupienia bonów podarunkowych, które osoba obdarowana może dowolnie wykorzystać.