Zabiegi na twarz i ciało

Twoja skóra jest największym z narządów, a jej kondycja decyduje nie tylko o dobrostanie całego organizmu, ale i o Twoim samopoczuciu. Niełatwo jednak prawidłowo troszczyć się o nią jedynie za pomocą domowych specyfików, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Są one indywidualnie dopasowywane do stanu Twojej cery, jej potrzeb i preferencji.

W Magali Skin traktujemy skórę holistycznie. Wygląd Twojego ciała jest wypadkową wielu różnych czynników, takich jak dieta czy styl życia. Ogromną wagę przykładamy więc do szczegółowego wywiadu, który umożliwia dopasowanie indywidualnych parametrów zabiegowych. Bierzemy pod uwagę także choroby przewlekłe takie jak cukrzyca czy dermatozy. W naszym gabinecie kosmetycznym dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny. Kliknij w nazwę interesującej Cię metody, by przeczytać więcej na jej temat.

Zabiegi wykonywane w obrębie twarzy i dekoltu

Przygotowaliśmy szeroki wachlarz propozycji dla skóry w każdym wieku i z każdymi problemami. Zabiegi na twarz dostępne w Magali Skin podzieliliśmy ze względu na typ i podtyp cery, aby Klient łatwiej mógł odnaleźć interesującą go procedurę. Mamy więc propozycję zarówno dla cery suchej, nadwrażliwej czy naczyniowej, jak również trądzikowej i przetłuszczającej się. Ostateczną decyzję co do rodzaju terapii, jej długości i pozostałych parametrów, podejmujemy po zapoznaniu się ze stanem skóry na Twojej twarzy i Twoimi oczekiwaniami.

Zabiegi na ciało

W gabinecie kosmetycznym Magali Skin czekają na Ciebie urządzenia służące do różnego typu terapii kosmetycznych. Możemy pomóc Ci zniwelować problemy wrastających włosków, cellulitu czy przesuszonej skóry. Oferowane przez nas zabiegi na ciało zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Podstawą naszej pracy jest dokładne zapoznanie się ze stanem Twojego zdrowia.

Zapraszamy do Magali Skin

Na oferowane przez nas zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało zapraszamy do dogodnie położonego gabinetu w Katowicach. Istnieje możliwość wykupienia bonów podarunkowych, które osoba obdarowana może dowolnie wykorzystać.